Mükemmeliyetçi & Sürdürülebilirlik Odaklı

Kısaca Hira Group 

HİRA GROUP HİRA ENDÜSTRİ ÇÖZÜMLERİ VE ENERJİ YATIRIMLARI FİRMAMIZ 2011 yılında, Türkiye' de ENERJİ YATIRIMLARI ve sanayinin göstermekte olduğu hızlı kalkınmaya paralel olarak ortaya çıkan ve hızla artan endüstriyel saha ekipman ve proses çözümü ihtiyaçlarına profesyonel olarak cevap verebilmek amacı ile kurulmuştur.

Zaman içerisinde üretim alanlarında akışkanların transferi konusu üzerine yoğunlaşmış ve her biri kendi alanında dünya lideri olan bir çok pompa, vana ve enstrüman firmasının Türkiye distribütörlüklerini yürütmekte ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygulama noktasına özgü tasarımlar geliştirerek üretimini gerçekleştirmektedir.

Değerlerimiz

Misyonumuz

"Sanayinin ihtiyaç duyduğu mühendislik faaliyetleri alanında çözümler sunmak"

Temel misyonumuz sürekli inovasyon sloganıyla sanayinin ihtiyaç duyduğu özel üretim ve danışmanlık hizmetlerini sunmak...

Biz Ne YAPARIZ?

Endüstriyel Üretime Katma Değer Sunarız

Kimya, otomotiv, su arıtma, seramik ve gıda gibi çok çeşitli sektörler için Türkiye'de VE AVRUPA'da   birçok marka ve ürün grupları için; mühendislik hizmetleri, satış, eğitim, yedek parça temini ve satış sonrası servis hizmetleri firmamızca sağlanmaktadır.2011 yılında kurulan firmamız enerji yatırımları ve endüstri çözümleri alanında faaliyetine ek olarak gıda üretimi ve ihracı ile de yapılanmaya gitmiştir

Gücünüze Güç Katın! 

Vazgeçilmez Kalite Tutkusu

Uzun Ömürlü ve Efektif Çalışan Sİstemler Kuruyoruz

Sürüdürülebilir başarı için, sürekli üretiyoruz...

Birçok sektörde üretim hatlarındaki en küçük aksaklık üretimin tamamını direkt olarak etkileyebiliyor. uzun ömürlü ve doğru planlanmış iş süreçleri ile daha efektif çözümler sunabiliyoruz. 

Detay